Google Pixel 2017 Doğrulandı!

Google Pixel 2017 Doğrulandı!

5 Mart 2017 0 Yazar: Seri Admin

Google Pixel 2017 Doğrulandı!

Google Pixel, bu yıl yeni seri Google Pixel üretilmeye devam edecek. Bu bilgi Google’ın donanım baş yardımcısı Rick Osterloh tarafından doğrulandı.

Cihaz hakkında konuşan Osterloh,bu yıl içinde güçlü donanıma sahip bir pixel telefonun tanıtılacağını bunun için tarihin henüz belirlenmediğini açıkladı.

2016 için isim değişikliğine giden Google Nexus yerine Pixel ismine geçiş yaptı ve telefon üreticisini HTC olarak belirtmişti yeni isim ve tasarımı ile birlikte yeni bir arayüz ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştı, 2017 yılında pixel telefonlarda arayüz ve daha ileriye ve daha fazla dil desteği sağlayan google asistan ile gelmesi bekleniyor, donanım tarafından diğer rakiplerinden geri kalmayacağı aşikar.

Mevcut nesil Pixel telefonlar, premium fiyatlamalarıyla iyi karşılanmamıştı buna rağmen Google, halihazırdaki Pixel telefonlarıyla envanter sorunlarıyla karşı karşıya; bu telefonun satış düşüşü çoğu zaman stokta bulunamamasınadan kaynaklanıyor, umarım şirket bu sorunları önümüzdeki aylarda çözer.

Bakalım 2017 google pixel telefonlar nası bir tasarım ve donanım ile gelecek önümüzdeki süreçte gelen haberlere göre sizleri bilgilendireceğiz.