Deadpool 2 Geliyor

Deadpool 2 Geliyor

5 Mart 2017 0 Yazar: Seri Admin

 Deadpool 2 Geliyor

Deadpool filmini sevenlere müjde 2016’da ilk defa gösterime giren ve oldukça beğeni toplayan isimine’de Deadpool 2 denilen filmi’nin fragmanı sızdırıldı.

ilk filminde gönüllerde taht kurmuştu hem komedi hemde aksiyonu içinde barındıran ve beğenileri toplayan film 2017 de yeniden sevdikleri ile buluşacak, önceki filmin devamı olacak deadpool 2 bakalım tekrar ses getirip beğeni toplayacak mı, genelde ilk vizyona giren beğeni toplayan filmler ikinci filmlerinde istediği hedefi tutturamıyor bu bağlamda deadpool 2 yi izlemeden karar veremeyeceğim.

Sızdırılan DeadPool 2 fragmanı film yetkilileri tarafından çabuk fark edilip bir çok video sitesinden kaldırıldı elini çabuk tutanlar izleyebildiler, belirtmemiz gerekiyor ki bu fragman yetkililer tarafından paylaşılmadı fakat öye sanıyoruz ki bundan sonra yetkililer’de fragmanı yayınlamaya başlayacak.

Fragmanı izlediğimiz zaman superman’e gönderme yaparak komik yönünü ortaya koyuyor e tabi aksiyonsuz Deadpool olmaz Deadpool 2 komedi ve aksiyon’la tekrar bizlerle buluşacak.

Fragman bitiminde ise yine komik bir mizah ile Yeteri Kadar Yakın Değil deniliyor.

Fragmanı Aşağıdan izleyebilirsiniz  🙂