Akıllı prezervatif satışa çıkıyor

Akıllı prezervatif satışa çıkıyor

3 Mart 2017 0 Yazar: Seri Admin

Akıllı prezervatif satışa çıkıyor

Akıllı telefon, akıllı ev, akıllı bisiklet vb. şeyler derken en son olan oldu işte akıllı prezervatif çıktı, peki nedir bu akıllı prezervatif, neye yarar ne gibi fayda sağlar bize tüm detayları haberimizde.

British Condoms tarafından geliştirilip satışa çıkarılan prezervatif dünyanın ilk akıllı prezervatif, nedir ki bu prezervatif’i akıllı hale getiren peki neden akıllı prezervatif?

ilginç özelliklere sahip olan akıllı prezervatif seviştiğiniz ilişkiye girdiğinizin sayılarını ve metopolizmanızı takip eden bir yapıya sahip yani istatistik tutuyor ismine ise iCon demişler.

Bu akıllı prezervatifin üzerinde nanoçip’ler var bu nanoçip’ler yardımıyla cinsel ilişkiye girdiğinizde kayıt tutuyor böylelikle daha düzenli bir cinsel ilişkiniz oluyor, tabi bu kayıtların tutulduğu ve görsel olarak görüldüğü bir mobil uygulama yapılmış İOS işletim sistemi için bütün verileriniz bu uygulamaya aktarılıyor tuttuğu kayıtlar sadece birleşme ile ilgili değil bunla birlikte yaktığınız kalori, birleşme hızına benzer veriler tutuyor.

Sağlıklı bir cinsel yaşam için üretilen bu akıllı prezervatif sektörün önünü açıyor, ve sağlıklı düzenli bir cinsel hayata sahip olmak isteyen çiftlerin tercihi olabilir.

Bu akıllı prezervatifi tek kullanımlık kullanmıyorsunuz bu akıllı prezervatif iCon u defalarca kullanabiliyorsunuz, fiyatı 60 pound

Kaynak