Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 + canlı videolar sızdırıdı

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 + canlı videolar sızdırıdı

28 Şubat 2017 0 Yazar: Seri Admin

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 + canlı videolar sızdırıdı

MWC’deki Samsung etkinliği çoktan bitti ve bir şirket müdürü tarafından yeni Galaxy amiral gemisi video ve görselleri paylaşıldı. YouTube’de, Galaxy S8 ve Galaxy S8 + ‘ videoları çıktı.

Samsungun en önemli silahı olacak yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve galaxy s8 + plus’ın  hemen hemen her gün bir sınzıntı haberi yayılıyor, bu sefer Samsungun göz bebeği çalışır halde videolarla sızdı.

Sızıntı video daha önce sızdırılan Samsung Galaxy S8 tasarımına benzerlik gösteriyor, ekran kasa oranında çok iyi bir iyileştirme edge kıvrımlı ekran ve fiziksel bir home butonu olmadan gelecek, telefonun arka tarafına bakıldığında ise kameranın sağ tarafına flash sol tarafına ise parmak izi tarayıcısını konumlandırmış bulunmakta, parmak izi tarayıcısının arkada olduğu eleştirilsede en azından kameranın yanında yer almaması gerektiğini belirtmek isterim öte yandan bakıldığında Samsung Note 7 ile gelen iris tarayıcısını çok ileri bir seviye taşıma ihtimalinin yüksek olduğunu böylelikle parmak izi tarayıcısının çok fazla kullanılmayacağını düşünmek yanlış olmaz tabi ki kullanım alanı elde tutuş vb. durumlara göre farklılık gösterebilir.

Alt tarafına bakıldığında 3,5 mm ses jakı, bir USB-C ve bir hoparlör yer alıyor.

Güç düğmesine basarak telefonun ekranını açan kişi belirtiyor ki bir güç düğmesi ile telefonu ancak uyandırabiliriz, diğer tarafta ise ses kısma açma tuşlarının olduğunu görüyoruz ses tuşlarının altında bir tuş daha görünüyor fakat videoyu çeken kişi o tuşla işlem yapmıyor tahmin ettiğimiz üzere o tuş ise Samsungun yeni sanal asistanı olan Bixby için yer aldığı.