LG G6 Parak Siyah Rengi Gözler Önünde!

LG G6 Parak Siyah Rengi Gözler Önünde!

23 Şubat 2017 0 Yazar: Seri Admin

LG G6 Parak Siyah Rengi Gözler Önünde!

Lg G2 ile beğenileri toplayıp G4’den sonra tasarımında ciddi değişikliklere ve modüller tasarıma gitmişti fakat modüler tasarımda istediği başarıyı yakalayamayan LG G6 ile Modüller tasarımdan vazgeçmiş bulunmakta yek pare kasa ile gelecek olan LG G6 mühedis ve yöneticileri tarafından öve öve bitirilmiyor tabi bunları MWC 2017 hep birlikte göreceğiz, LG G2 ile başlayan kronik hatalarından arınacak bir model olacağını ümit ediyorum.

Diğer haber ve teknoloji sitelerinde teknik özelliklerinden ve tasrımından haber almadığımız gün yoktu bugün ise tam anlamıyla bütün ihtişamı ile LG G6 gözler önünde.

Aşağıdaki görselde göreceğiz üzere asimetrik bir tasarıma inceltilmiş kasa çerçeve oranlarına sahip parlak siyah rengi ile kendini bir hayli alımlı göstermekte, arka kısmına baktığımız zaman çift kamera ve hemen altına konumlandırılmış parmak izi tarayıcısı bulunmakta metal çerçeveler ile sağlamlığı ve amiral gemisi hissiyatını verebileceğini gösteriyor.

LG G6 26 Şubat Pazar günü Barselona’da düzenlenecek olan MWC Mobil Dünya Kongresi etkinliğinde LG tarafından resmi olacak tanıtılacak.

LG G6’nin teknik özelliklerine değinecek olursak.

5,7 inç 2,880×1,440 dokunmatik ekran

Qualcomm’un Snapdragon 821 yonga seti

Çift Arka Kamera her iki kamerada 13 Megapixel çözünürlük (biri 125 derecelik bir görüş açısı ile geniş açı olacak)

3.200 mAh kapasiteli pil en az beklenen

Suya ve toza dayanıklılık

Android Nugat

Sizler LG G6’nın tasarım ve özelliklerini nasıl buldunuz ?