Huawei P10 Tasarımı Sızdırıldı.

Huawei P10 Tasarımı Sızdırıldı.

23 Şubat 2017 0 Yazar: Seri Admin

MWC Mobil dünya kongresi yaklaştıkça bir çok dünya devi mobil markaların görsel ve teknik özellik sızıntıları durmak bilmiyor, bunlara katılanlardan biriside dünyada büyük bir pazar payı elde eden ve cep telefonu sıralamasında en büyük 3 ( üç )ün’cü büyük marka olan HUEWAİ’den geldi, beklenen üzere MWC de tanıtımını yapacağı amiral gemi modeli Huawei P10’a ait olduğu görseller MWC az bir süre kala sınzıdırıldı.

Görselde gördüğünüz üzere parlak bir renk seçeneği yerine mat bir uzay girisi  ve siyah karışımı bir renk kullanması hoş bir görüntü verdiğini söylemek doğru olur bunlara ek olarak mavi, yeşil, altın renkleri olacağıda söylenmekte, arka tarafına bakıldığı zaman düz bir mat renk ve logosu yer almakta anten çizgilerini aşağıya doğru çizgi şekilde eğimli yapması güzel görünürken görünüm olarak İphone’u andırdığını söylemek gerek, Leica ile işbirliği çift kamera dizilişi oldukça dikkat çekici ayrıca Huawei P10 yanı sıra Huawei P10+ Plus’da 2017 MWC fuarında tanıtılacağını’da buradan belirtelim, daha büyük ekran daha fazla alan ve daha fazla ram ile geleceği aşikar.

Parmak izi okuyucusunu arka taraftan ön tarafa taşıması ve fiziksel bir tuş ile gelmesi her ne kadar ekran’dan yememesi gibi bir avantaj sağladığını söylesekte, alt ve üst çerçevelerin geniş olduğunu söylemeden yapamayacağız.

Huawei Android’in son sürümü olan Nougat’ı kendi geliştirdiği arayüz olan EMUI 5.1 üzerinden çalıştıracağını söylemek mümkün, bildiğimiz üzere son derece akıcı ve ve basit bir arayüz.

Huawei P10’da 4 yada 6GB ram olacağı ayrıca yonga setinin’de Kirin 960 olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Arka tarafında alışık olduğumuz P9 ve Mate 9’daki gibi Leica marka çift kamera dizilişini ve dahili depolama alanının 32’den 128GB’a çıkacağını söylemek mümkün.

Sizce Huawei P10 nasıl görünüyor ?