Microsoft Surface Phone’mu geliyor ?

Microsoft Surface Phone’mu geliyor ?

29 Kasım 2016 0 Yazar: Seri Admin

Sızıntılar Çinli tedarikçinden, Microsoft Surface Phone Telefonunu test etmeye hazır olduğunu iddia ediyor!

seribilgi

Commercial Times’ın bir raporuna göre, Apple’ın ana tedarikçilerinden biri olarak bilinen Pegratron, Microsoft ile çalıştığı söylentileri ile uzun süredir gündemdeydi şimdide Microsoft’un Surface Telefonunu deneme üretimine başlamayı planladığını söylüyor

Microsoft’un Surface Phone’u 2017’de 2017 yılının başında piyasaya sürmesi bekleniyor. Ayrıca, Intel tabanlı bir yonga seti çalıştırdığını ve Continuum’da x86 uygulamalarını çalıştırma yeteneğine sahip olduğu söyleniyor.

Bu haberler, Microsoft’un CEO’su şirketin mobil işletmedeki geleceği hakkında konuştuktan ve “en mükemmel mobil cihazı” yaparak başarıya ulaşacaklarını söyledikten sadece birkaç gün sonra geldi. Dolaylı olarak, şirketin akıllı telefon alanından vazgeçmediğini belirtti.

Surface Phone, Microsoft’un akıllı telefon platformunu rekabete dahil edebilecek mi ? Yazılım devi uzun zamandır beklenen Surface Telefonunu üretirse, özellikle de ürün grubunun iPhone’nun onuncu yıl dönümüne denk gelmesi ve iPhone’den nasıl bir boy ölçüşeceğide merak konusu, zira daha kullanışlı arayüz ve özelliklede wp sotre mağazasında yenilikler ve güncellemeler getirmesi gerektiğini düşünüyoruz rekabetin olması elbette biz tüketici ve geliştiriciler açısından güzel bir haber.