Samsung Galaxy S8 özellikleri hakkında yeni bilgiler!

Samsung Galaxy S8 özellikleri hakkında yeni bilgiler!

28 Kasım 2016 0 Yazar: Seri Admin

Samsung Galaxy S8 özellikleri hakkında yeni bilgiler!

Merhaba teknoloji severler, Samsung Note 7 patlama faciasından sonra samsung kötü giden gidişatını toparlamak için kolları sıvamış bulunmakta, müşterilerinde oluşan güvensizlik hissiyatını ve ön yargıları yıkabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağından kimsenin şüpesi yok gibi çünkü beklentiler çıtası yükselmiş durumda hele çinli markaların xiaomi, oneplus, huawei vb. firmaların son tenknoloji chipset ve donanımları kullanması, artık donanımdan daha fazalasını yazılım ile vereceğinin düşüncesini yaratmakta.

galaxy-s8

Gelen yeni bilgilere göre samsung galaxy s8 depolama ve ram konusunda bir hayli iyi olacak.

işlemci konusunda ortaya atılan iki idda var snapdragon 830 ve snapdragon 835 iddaları samsung’un galaxy s8 için hangisini tercih edeceği büyük merak konusu, her yeni gelen samsung galaxy s8 haberi heycanlandırıyor bekleyenlerini.

Samsung Galaxy S8’de 6 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı olacak.

Samsung galaxy s8’e 6 gb ram çok fazla geliyor gibi görünse de işin aslı android platformunda değişiyor ve çinli dev markalara bakıldığında 6 GB RAM’e geçiş yapılmış bile.

Galaxy S8 de bulunacak diğer teknik özellikler ise, çift ana kamera, note 7 de bulunan iris tarayıcı, daha fazla gelişen sensörler, fiziksel home tuşu yerine sanal home tuşu, siri’ye rakip olacak sanal asistan viv’i, note 7 ile yine gelen şuan s7 edge’de beta sürümü olan ve TouchWiz’den çok daha performanslı ve stabil olan arayüz.

Şuan gelen bilgilere bakıldığında Samsung’u rakiplerinden ayıracak pek bir özellik olmadığını görüyoruz bakalım önümüzdekü günlerde galaxy s8  ne gibi  haberleri ile karşımıza çıkacak, beklentileri karşılayacak rakiplerinden ayrıştıracak ne gibi özellikleri sızacak hep birlikte göreceğiz teknolojik günler.