LG G6 özellikleri sızdı !

LG G6 özellikleri sızdı !

28 Kasım 2016 0 Yazar: Seri Admin

LG G6 özellikleri sızdı !

lgg6

her gün yeni bir sızıntı yeni amiral gemileri ve marka model telefon ve teknoloji haberleri ardı ardına geliyor tabi büyük bir teknoloji hastalığı büyük bir pazar payı ve pasta mevcut bunlardan biriside güney koreli lg, LG G5 ile modüller yapıya ve tasarıma değişikliğine gitsede istediği satış rakamını ve ilgiyi görmedi, şimdi ise güney koreli dev LG G6 son amiral gemisi için kolları sıvamış durumda.

işte yeni özellikler ile gelebilecek lg g6

Samsung Galaxy Note 7 de tanıtılan ve muhtemel Galaxy S8’de olmasına kesin gözüyle baklılan iris tarayıcısı ile geleceği belirtiliyor, bu teknolojinin parmak izin’den daha güvenilir olduğu söyleniyor biyometrik güvenlik manasında bir hayli güçlü ve güvenilir bir teknoloji olduğunu söyleyebiliriz, ayrıca lg hem kamera sensörünü hem iris sensörünü bir araya getirmeside bir tasarruf yeniliği diyebiliriz.

Samsung Pay’a rakip olarak LG Pay ile geleceği kesin gözüyle zaten ülkemizde kullanılmayan bir özellik şimdilik pek işimize yaradığıda söylenemez.

lgg602

Samsung galaxy note 7 vakasından sonra alışkanlıklarına devam edip çıkarılabilir bir batarya ile gelecek, böylece note 7 gibi oluşabilecek herhangi bir patlama yanma vb. durumlarda batarya değişimi ile sorunun üstesinden gelecek, LG G6 çıkış tarihi olarkta net bir gün ve tarih belirtilmiş olmasada tahmini tanıtım tarihinin önümüzdeki yıl 2017’nin çeyreğinde olacağını söyleyebiliriz, Hep birlikte göreceğiz LG G6 ile istediği satış rakamlarını yakalayabilecek mi ? , bildiğimiz üzere satış sonrası müşteri hizmet desteği vb. alanda pek çok şikayetler söz konusuydu kronik hatalarıyla ön planda olan bir marka.