Hangi Sosyal Medya Uygulaması Kişiliğini Yansıtıyor

Hangi Sosyal Medya Uygulaması Kişiliğini Yansıtıyor

Bilmiş olduğumuz sosyal medyada baya bir vakit harcıyoruz bakalım bu uygulamalardan hangisi size daha çok yaraşıyor şimdi 4 soru var akılda.

Serisosyal

  1. Bir sınava çalışırken ders konularini en kolay nasıl öğreniriz. Tabi arkadaşlarımızla birlikte çalışarak.
  2. Tatile çıktığımız zaman en çok ne yapıyoruz neyi kulaniyoruz. Tabikide bu son zamanlarda en çok öne çıkan artık kimimizin olmazsa olmazı olan CHECK-İN yaparak gezdiğimiz yerleri gitiğimiz mekanları CHECK-İN yaparak bildirmek.
  3. Mediakraft üyesi en çok hangi sosyal medya hesaplarında aktiftir. Herkesin bilmekte olduğu Facebook kulanmak ta Facebook kimisi için artık değişilmez bişi olmuş.
  4. Sosyal medyada çoğu kişinin en çok hoş gördüğü hoşuna gidenler çoğunluğun paylaştıkları resimler kendi resimleri doğa resimleri vs vs. Ve selfilerimize like atılmasıdır.
Baran ESEN hakkında 15 makale
Bir bilge gibi düşün; ama insanların dilinde konuş.

3 yorum

  1. Evet güzel bir konuya değinilmiş bu zamanda sosyal medya herkes için bir vazgeçilmez olmuş ama bna gore birçok kişi boşa geçen zamnini geçirmek için sosyal medya kullanıyor sırf boş olmamak için bsey yapıyor olabilmek adına kullanılıyor…

  2. Sosyal medya günümüzde çok fazla kullanılmakta ve git gide de artış gösteriyor. Olmazsa olmaz bir hale geldi artık. Çünkü öğrenmek istediğin merak ettiğin her şeyi aninda ögreneblysn. Bu yüzden sosyal medyayı tercih ediyorum facebook youtube vs.

  3. artık teknoloji geliştikçe olmazsa olmazmız olmuş bu sosyal medyalar kimimizin zaman kaybı için güzel bişi olmuş kimize iyi güzel faktörleri olmuş kimizin ise hayatını maf etmiş iyiye kullanmak güzel bişi sosyal medyayı kötüye kullananlar zaten maf etti fikrim bu yani.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.