WhatsApp’tan yeni uygulama WhatAlert!

WhatsApp’tan yeni uygulama WhatAlert!

26 Kasım 2015 0 Yazar: Seri Admin

WhatsApp’tan yeni uygulama WhatAlert!

whatsapp-yeni-uygula-b2f3a8c010e981199318

WhatsApp WhatAlert nedir? WhatAlert nasıl kullanılır? Dünya genelinde aktif 900 milyon kullanıcı sayısını geçen ve sürekli olarak kendini yenileyen WhatsApp, son olarak karşımıza WhatAlert isimli uygulama ile çıkıyor.
İlk olarak Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilecek olan WhatAlert hakkındaki merak edilen her şeyi sizler için açıklıyoruz.

Peki WhatAlert nedir?

WhatsApp’ın yeni uygulaması WhatAlert ile ilgili açıklamalar haberimizin devamında yer almaktadır. İşte ayrıntılı açıklamalar.
WhatsDog’un kapanması ertesinde WhatsApp dedektifliklerine mecburen son vermek durumunda kalanları oldukça sevindirecek bir haberimiz var sırada.

Uygulamamızın ismi WhatAlert. (En azından şimdilik) sadece Android kullanıcılarının faydalanabileceği uygulama ile birlikte seçeceğiniz kişinin (veya parasını verip premium’unu alırsanız kişilerin) WhatsApp aktivitelerinin izini sürebiliyorsunuz.
Yani günlük, haftalık ve aylık zaman zarflarında ne kadar süreyle çevrimiçi kalmış, kaç defa girip çıkmış, hangi saatlerde çevrimiçi imiş ne kadar sonra kapatmış gibi istatistiklerin hepsine sahip olabiliyorsunuz. (Örneğin saat 12’de girip 15’te çıkmış bu zaman zarfında toplam 5 kere aktif olmuş vb. gibi) Profil resmi değişiklikleri de cabası! Hatta dilerseniz bildirim de alabildiğinizi söyleyelim tam olsun!