Gmail Kaydol – Mail Gönderme, Mail Ayarları, Yeni Hesap Açma ve Şifre Değiştirme

Gmail Kaydol – Mail Gönderme, Mail Ayarları, Yeni Hesap Açma ve Şifre Değiştirme

26 Ekim 2015 0 Yazar: Seri Admin

Gmail Kaydol – Mail Gönderme, Mail Ayarları, Yeni Hesap Açma ve Şifre Değiştirme

Gmail – Dünyanın en geniş kapsamlı mail platformu olan Gmail, her geçen gün kendini daha da geliştirerek bizlere daha iyi hizmet sunmayı hedefliyor. Dosyalarımızı saklayabileceğimiz depolama alanı, hızlı mail alma ve gönderme, sesli mesaj gönderebilme gibi bir çok özelliği içerisinde barındırıyor. Gmail kaydolma, gmail hesabı açma, gmail mail gönderme ile ilgiler haberimizde.

gmail_hesabi_nasil_alinir_gmail_kullanimi_ve_ayarlari_h1139

Gmail Hakkında Merak Ettikleriniz

Dünyanın en çok kullanılan mail servislerinden birisi olan GMail kaydol ve sende hesap aç. Çünkü Gmail ile birlikte yapacağınız tüm işlemler ücretsizken, giriş yapıp dilediğiniz gibi sevdiklerinize yada iş arkadaşlarınıza mail gönderebilirsiniz. Google’ın bünyesinde bulunan ve tüm dünyada en çok tercih edilen mail servislerinden birisi olmayı başaran GMail, yeni hesap oluşturmak yada diğer bir ismi ile kaydolmak istiyorsanız ancak ne yapacağınızı bilmiyorsanız detaylara kolayca haberimizden ulaşabileceksiniz.

Google’ın arama motoru teknolojisi ve diğer tüm servis üyelikleriyle beraber sunulan GMail, günden güne popülaritesini arttırmayı başarıyor. Tüm önemli iletilerinizi, dosyalarını ve resimlerinizi sonsuza tek saklayan GMail, 2.600 Megabayt’lık bir saklama alanı sunuyor. Aradığınız bir bilgi için kolayca arama yapabilir ve bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gmail’i rakiplerinden ayıran en büyük özellikse sade arayüzünün yanı sıra açılır pencere yada hedefsiz reklam bantlarının bulunmaması oluyor. Küçük metin reklamları sayesinde hedef kitleye ulaşmayı başaran reklamlar yer alıyor. Bir Google Hesabı, tek bir kullanıcı adı ve şifreyle Gmail, Google , YouTube ve diğer pek çok Google ürününe erişmenizi sağlar.