Android Apple Music uygulamasını kullanacak

Android Apple Music uygulamasını kullanacak

26 Ekim 2015 0 Yazar: Seri Admin

Android Apple Music uygulamasını kullanacak

Apple, Music isimli servisin Android işletim sisteminde de kullanılabileceğini duyurmuştu. Şimdi ise ekran görüntüleri ortaya çıktı.

562c82bb40201138bcb19722

iOS, Windows ve Android platformlarında kullanılacak olan Apple’ın çevrimiçi müzik dinleme platformunun tüm dünya için çıkış tarihi henüz resmi olarak paylaşılmamıştı. Ancak yayınlanan reklam filmleri ve geliştirmeler ile servisin hazırlık sürecinde olduğunu biliyoruz. Bu hazırlık sürecinde basına bazı görüntüler sızdı. Apple’ın Android için kapalı testler yaptığı bilgisi ekran görüntüleriyle basında kendine yer buldu. 10 ve 15 Dolarlık bireysel ve aile paketleriyle kullanılan Apple Music’in Android işletim sisteminde nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, haberimizin içerisinde görüntülere bakabilirsiniz.

562c82bda781b612c45ad126

Servisin tam olarak ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor ancak görseller oldukça gerçekçi ve uygulama büyük ölçüde tamamlanmış görünüyor. 2015 yılı bitmeden kullanıma sunulacağını tahmin edebiliriz. Bu uygulama Google Play Store’da yayınlandığında, Apple’ın Android için yayınladığı ikinci uygulama olacak. İlki “Move to iOS” isimli Android işletim sisteminden iOS’a kişisel bilgileri aktaran bir uygulama olarak yayınlanmıştı.