Microsoft’un Yeni Dizüstü Bilgisayarı Surface Book Fiyatı

Microsoft’un Yeni Dizüstü Bilgisayarı Surface Book Fiyatı

19 Ekim 2015 0 Yazar: Seri Admin

Microsoft’un Yeni Dizüstü Bilgisayarı Surface Book Fiyatı

microsoft-un-yeni-dizustu-bilgisayari-surface-book-sadece-9-500tl-705x290

1 TB SSD , İntel İ7 işlemcili, Üst düzel paylaşımsız harici ekran kartına sahip Microsoft’un tablet+laptop hibrid şekilde çıkardığı yeni Surface Book 3,199$ (9,200 TL)
Geçenlerde duyurulan, Microsoft’un kendi imzalı ürünü olan Surface Book, 1 TB’a kadar SSD destekli farklı modelleriyle satışa sunulmuş olması gerekiyordu.

Fakat ilk başta satışa çıkmayan (şuan bile sadece ön-satışı bulunan) 1TB SSD , İ7 işlemci ve harici ekran kartı özellikleriyle göz dolduran, güçlü tablet + laptop hibridi Surface Book modeli şuan Microsoft’un mağzasında ön-satışda!

en-INTL-L-Atlas-Devices-CR9-00001-mnco

Sitede satın alma yerine geldiğinizde 22.01.2016’da kargolanmaya başlayacaktır yazısını görüyorsunuz. Sitede belirtilen paket içeriği şu şekilde,
Windows 10 Pro
İ7 İşlemci
16 GB DDR5 Ram
Harici Ekran Kartı
Surface Book Pen (Özel kalemi)

Daha önce karşımıza gelen tablet + laptop hibrid ürünlerin daha çok uyduruk bir tablet + klavye olduğu hepimizin ortak düşüncesiydi, Fakat Microsoft abimizin bu olaya girişi, 1 TB SSD , 16 GB ram ve i7 İşlemci ile sanki bir canavarı istediğinizde zincirleyip istediğinizde zincirlerinden koparabilecekmişsiniz hissi yaratıyor.

Bu bahsettiğimiz, Surface Book’un en üst modelinin fiyatı 3.199$ (9,200TL) gözyaşartıyor.

Kaynak: webtekno