iPhone 6s için İlk TV Reklamı

iPhone 6s için İlk TV Reklamı

16 Ekim 2015 0 Yazar: Seri Admin

iPhone 6s için İlk TV Reklamı

iphone-6s-3d-touch

Apple yeni iPhone modeli iPhone 6s için hazırlanan ilk reklam filmini geçtiğimiz gün resmi YouTube kanalı üzerinden paylaştı. İşte Apple’ın 6s için hazırladığı ilk reklam filmi.
Apple ön sipariş rekoru kıran yeni iPhone modeli iPhone 6s için ilk reklam filmini geçtiğimiz gün yayınladı. Apple, iPhone 6s için hazırladığı ilk reklam filminde 3D Touch özelliğini ön plana çıkarmış.

Apple’ın 3D Touch özelliğinin ön plana çıkarıldığı iPhone 6s reklamını aşağıdan izleyebilirsiniz.
Hatırlanacağı üzere Apple, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus reklamlarında telefonların sahip olduğu kamerayı ön plana çıkarmış ve reklam kurgusunu “iPhone 6 ile çekildi” sloganı üzerine şekillendirmişti.

3D Touch özelliği ön planda!
İlk reklam filmine bakarak, Apple’ın bu sene yürüteceği iPhone 6s ve iPhone 6s Plus reklam politikasında 3D Touch özelliğine yoğunlaşacağını söylemek mümkün.
Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Normalde iPhone 6s bugün itibariyle ülkemizde satışa sunulacaktı. Fakat Apple’ın aldığı erteleme kararıyla iPhone 6s satış tarihi 23 Ekim’e kaydırılmıştı.

Şuanda ön sipariş ile satılan iPhone 6s fiyatının 3.099TL, iPhone 6s Plus fiyatının ise 3.499TL’den başladığını da belirtelim.

https://www.youtube.com/watch?v=bdg7iEiXQAg

Kaynak: shiftdelete