Pokemon Go İndir Yeni Şavaşları Sen Başlat! Pokemon Go Samsung İphone Sürüm Yükle

Pokemon Go İndir Yeni Şavaşları Sen Başlat! Pokemon Go Samsung İphone Sürüm Yükle

17 Eylül 2015 0 Yazar: Seri Admin

Pokemon Go İndir Yeni Şavaşları Sen Başlat! Pokemon Go Samsung İphone Sürüm Yükle

Pokemon dönemin en çok beğenilen çizgi film serisi şimdide İos ve Android sürümleri ile oyun tutkunlarının karşısına çıkıyor.Pokemon Go indir ve bu heyecan dolu savaşdaki yerini sende al!.Pokemon go nasıl indirilir? Pokemon go nasıl oynanır kuralları nelerdir? Oldukça geçmişimizn izlerini taşıyan Pokemon oyunu İOS ve Android yerini aldı. Pokemon GO nedir ve nasıl kullanılır.

pokemon_go_nedir_pokemon_go_ios_ve_android_nasil_kullanilir_h14205_b14cb

Pokemon dönemin en çok beğenilen çizgi film serisi şimdide İos ve Android sürümleri ile oyun tutkunlarının karşısına çıkıyor.Pokemon Go indir ve bu heyecan dolu savaşdaki yerini sende al!.Pokemon go nasıl indirilir? Pokemon go nasıl oynanır kuralları nelerdir? Oldukça geçmişimizn izlerini taşıyan Pokemon oyunu İOS ve Android yerini aldı. Pokemon GO nedir ve nasıl kullanılır.  Oldukça geçmişimizn izlerini taşıyan Pokemon oyunu İOS ve Android yerini aldı. Pokemon GO nedir ve nasıl kullanılır. Akıllara durgunluk veren Pokemon Go nasıl kullanılır. Pokomen Go nedir nerede oynananacak. Pokemon Go artık android ve iOS cihazlara da geliyor! Çocukluğumuzun en sevilen çizgi filmlerinden Pokemon oyunuyla Android ve iOS cihazlarda da olacak! İşte Detaylar… Pokemon Go; Bir pokemon oyunu gerçek dünyada oynandığı gibi.Oyunun ne derece umut vadettiğine dair henüz çok net konuşmak mümkün değil oyunun oynanışına dair bir video bulamamış olmamıza rağmen onun yerine inanılmaz efectlerle bir tanıtım videosu var ama sakın unutmayın bağımlılık yapacağı garanti ediliyor kendinize hakim olmaya çalışın. Çok gaza gelmeyin tavsiyemiz.

pokemon go

Pokemon dünyasının tüm özelliklerini ve karakterlerini yansıtan Pokemon Go, artık hem iOS hem de Android cihazlara indirilebilecek. Nintendo’nun sevilen markalarından biri olan Pokemon artık Nintendo cihazları dışında ios ve android cihazlarda da yüklenebilecek ve oynanabilecek. Çok geniş ve açık bir evrende, birçok Pokemon türünü keşfederek oyuna kısa sürede adapte olacak ve sadece kazanmak için oynayacaksınız! Rakiplerinizi pokemon arenasında yenmek için savaşacağınız Pokemon Go sizlere sanal bir dünya yaratmanızda yardımcı olacak! Multiplayer yani çoklu online oyuncu seçeneği de sunacak olan Pokemon Go android ve iOS oyunu ile bilgisayara karşı değil gerçek rakiplerle de kapışma imkanı bulabilirsiniz. Pokemon Go TANITIM VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. Pokemon Go android ve iOS cihazlar için çıkış tarihi 2016 yılı olarak belirtildi. Pokemon Go android ve ios cihazlarda 2016 yılında gelecek ancak gün ve tarih olarak kesin bir açıklama yok! 1996 yılında çıkan ve büyük beğeni toplayan Pokemon oyunu 20. yaşında yani 20. yılında Android ve iOS platforma da taşınacak. Pokemon 20. yaşını android ve iOS’la kutlamak, taçlandırmak istiyor!

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=2sj2iQyBTQs” width=”100%” height=”350″]

kaynak: koprubasi.tv