WhatsApp Web Nasıl Olacak ve Nasıl Kullanılacak?

WhatsApp Web Nasıl Olacak ve Nasıl Kullanılacak?

21 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

WhatsApp Web Nasıl Olacak ve Nasıl Kullanılacak?

WhatsApp sonunda web versiyonunu iPhone kullanıcılarının beğenisine sundu. Bundan öncede Android, Windows Phone için hizmet veren WhatsApp şimdide iPhone kullanıcıları da faydalanabilecek. WhatsApp webi nasıl kullanırsınız onu anlatacağız.

whatsapp-web-iphone-da--5965674

WhatsApp bu senenin başlarında başlamış olduğu tarayıcı üzerinde kullanılabilecek bir web ile karşımıza çıkmakta. WhatsApp bu tarayıcıyı sadece Android ve Windows Phone için veriyordu ve şimdide iPhone kullanıcıları içinde desteklemeye başladı bir yılla yakın iPhone kullanıcıları bu hizmetti alamıyorlardı ama şimdi WhatsApp onlara da bir güzellik yaptı.

WhatsApp iPhone için Jailbreak işlemi yaptı peki nasıl kullanılacak diye soracaksanız, WhatsApp Web Enabler isiminde Tweak yüklenmesi lazım. WhatsApp resmi olarak iPhone kullanıcıları için webi sundu ve bölgesel bir şekilde dağtımı yapılıyor bazılarınıza ulaşmamış olabilir bölgesel dağıtımdan dolayı. Endişe etmenize gerek yok ilerki günlerde sizdede aktif hale gelecektir.

İphone Cihazım da WhatsApp Web Nasıl Kullanacağım ?

Cihazınızda WhatsApp uygulamasını açınız. Uygulamanın alt kısmında yer almakta olan ayarlarra tıklayınız. Bunları uyguladıktan sonra Bilgisayarınızdan WhatsApp resmi web sitesine giriniz orada iPhone için yer vermiş olan WhatsApp Web kısmına tıklayınız. Bilgisayar ekranında görmüş olduğunuz QR kodunu kameranızla okutunuz.