iPhone Kıvrımlı Ekran mı Geliyor

iPhone Kıvrımlı Ekran mı Geliyor

18 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

iPhone Kıvrımlı Ekran mı Geliyor

Mobil dünyasında kıyasıya rekabet devam etmekte evet arkadaşlar son zamanlar popüler olan kıvrımlı ekrana şimdi Apple’de katılacak gibi duruyor.

772x420xiphone-7-ekrani-2-jpg-pagespeed-ic-eb-v-z-h--640x360

Daha önceki haberlerimizde bahsetmiş olduğumuz iPhone 6s modeli Eylül de etkinliği gerçekleşecek ve piyasaya sunulacaktır. iPhone 6s ile ilgili bir çok görseller sızıntılar ortaya çıktı telefon tanıtımı yapılmadan tabi iPhone 6s farklı bir şekilde karşımıza sunulmayacak sadece iPhone 6 dan daha sağlam bir şekilde karşımızda olacaktır. Lafı daha fazla uzatmadan asıl haberimize dönelim asıl haber iPhone 7 cihazı. Evet Samsung ve iPhone bildiğiniz gibi büyük bir rekabet içinde ve Samsung bir farklılık yaratarak kıvrımlı ekran modeli olan Galaxy Note Edge ve Galaxy S6 Edge modellerini kıvrımlı ekran olarak piyasaya sunmuştu ve kullanıcılarının çok dikkatini çekmişti ve çoğu kişi bu modelli bayılarak beğenmişti. Tabi Apple’de buna boş durmamıştı çoğu kez böyle bir model çıkaracağını dile getirmişti.

Aldığımız duyumlara göre Apple şuanda kıvrımlı ekran üzerinde çalışmakta tabi cihazın sol kısmında yer alan ekran Samsung’a benzer ek özellikler sunacaktır. Dokunmatik tuşları yer verilecektir. Cihazın isimini şimdiden belirleyen Apple iPhone 7 Edge olarak isimlendirecek cihazını ama kesin bişi olmadığı için iPhone 7 modelinede bu özelliği yapabilir yada iPad modellerinde de karşımıza çıkabilir.

Apple hakkında gelen gelişmeleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.