Google Hangouts’a özel web sitesi artık yayında

 Google Hangouts’a özel web sitesi artık yayında

Google, mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama hizmeti sunan popüler uygulaması Hangouts’a özel web sitesini hizmete açtığını duyurdu. Daha önce mobil uygulama, Google+ ve Gmail üzerinden kullanılabilen Google Hangoust‘ı artık hangouts.google.com üzerinden kullanmak mümkün. Mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama işlevleri web sitesi sayesinde daha basit bir hale getiriliyor. Kullanıcılar ilgili siteye girdiklerinde ekran ortasında yer alan üç…

google-hangouts-a-ozel-web-sitesi-artik-yayinda

Google, mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama hizmeti sunan popüler uygulaması Hangouts’a özel web sitesini hizmete açtığını duyurdu. Daha önce mobil uygulama, Google+ ve Gmail üzerinden kullanılabilen Google Hangoust‘ı artıkhangouts.google.com üzerinden kullanmak mümkün.

Mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama işlevleri web sitesi sayesinde daha basit bir hale getiriliyor. Kullanıcılar ilgili siteye girdiklerinde ekran ortasında yer alan üç buton aracılığıyla mesajlaşma, sesli arama ve video sohbetlerini gerçekleştirebilecek. Google ayrıca sitede arka planı görüntüsünün her gün değişeceğini belirtiyor.

google-hangouts-a-ozel-web-sitesi-artik-yayinda-0

Kaynak: Teknolojioku

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.