Turkcell Aboneleri Kızgın!

Turkcell Aboneleri Kızgın!

15 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

Turkcell Aboneleri Kızgın!

Turkcell’deki sorun bir çok aboneyi çileden çıkardı.

proxy

Türkiye’de bir çok kişinin memnun kaldığı daha fazla tercih ettiği GSM operatörlerinden olan Turkcell’in en büyük avantajlarından biri olan rakiplerine göre geniş kapsamda alan sunuyor olması.

İşte Turkcell’in asıl sorunu olan tabi birçok operatörde karşılaştığımız yani ülkenin tamamında kapsama alanı ve çekimde problemlerin oluşmasına bir yenisi daha eklendi.

Turkcell kullanıcıları bundan pek hoşluk kalmadı bir çok kullanıcı çileden çıktı. Hatırlarsanız daha öncede Turkcellin ve bir çok firmanın operatör sorunu çıkmıştı.

Bugün Turkcell kullanıcıları hatalarıyla ilgili sorunlar yaşadı bir çok kullanıcı internette girmedi istediği başlıkları konuları arayamadı. İnternet üzerinde aşırı TURKCELL Abonelerinin şikayetleri de gözden kaçmadı. Bu şikayetleri hemen göz önüne alan Turkcell kısa süre sonra sorunu giderdiklerinin açıklamasını yaptı. ‘’ Şebekemizde çıkan sorunlar nedeni üzerine sistemsel bir sorun yüzünden bazı bölgelerde ses,data trafiğinde kısa süreli kesintiler meydana geldi. Teknik ekiplerimiz sorunu hızlı bir şekilde çözdü ve ses data trafiği normal hale geri dönmesi sağlanmıştır’’ diyerek duyurdu Turcell.

turkcell-hatlarda-erisim-sorunu-yasandi-705x290

Problemin fazla uzun sürmemesi hemen hal olması sosyal medya kadar hızlı olmadı Turkcell ne kadarda hızlı bir şekilde problemi gidermiş olsa da sosyal medyada büyük ve geniş bir yankı buldu.