Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ Fiyatı ve Satış Tarihi Açıklandı.

Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ Fiyatı ve Satış Tarihi Açıklandı.

15 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

55cf09a011905dbf0d4a0fa4

Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ Fiyatı ve Satış Tarihi Açıklandı.
Akıllı Telefon Sektöründe Lider olan Samsung Galaxy S6 Edge+ ve Galaxy Note 5 Modelleri hakkında Unpacked 2015 etkinliğinde fiyatları ve satış tarih hakkında açıklama yaptı.
Peki bu tarih açıkmasında türkiyeye ne zaman gelecek ön sparişi nerelerden biliriz işte tüm sorular haberimizin detaylarında.
Samsung Note 5 ve S6 Edge Plus’un türkiyeye gelme tarihi olarak 15 Ağustos olduğu belirtildi ön sparişleri de türkiyenin teknoloji mağazası öncülüğünü yapan TeknoSA dan verebilirsiniz, bu son teknoloji harikası telefonların Samsung Galaxy Note 5 Ön Spariş Fiyatı ise tam tamına 2699 TL beklediği kadar çok yüksek rakamlara karşımıza çıkmadığını söylemek doğru olur.

Samsung Galaxy Edge Plus fiyatı ise 3099 TL oldu.
Ayrıca ön spariş verenlere teknosa tarafından hediye olarak JBL hoparlör verildiğini de belirtelim ve sınırlı sayıda ön spariş verenlerin ilk 1000 kişiye JBL Hoparlör verilecek.
Ön sparişi verdikten sonra en erken elinize ne zaman geçer Samsung Note 5 ve S6 Edge Plus ?
ön spariş verdiğinizden sonra türkiyeye sevkiyat yapma tarihi 21 Ağustos olarak belirtildi, 28 Ağustostan sonra ise resmi satışa başlanabileceği de söylenebilir.
Bakalım Önümüzdeki zaman diliminde Akıllı telefon sektöründe lider samsung son teknoloji ve güncel yazılımla ürettiği Samsung Note 5 ve S6 Edge Plus hedefledikleri satış rakamlarını tutturabilecekler mi, ne gibi sorunlarla karşılaşacağız hep birlikte göreceğiz.