Yeni Nexus Gün Yüzüne Çıktı

Yeni Nexus Gün Yüzüne Çıktı

14 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

Yeni Nexus Gün Yüzüne Çıktı

Bilmekte olduğunuz Nexus cihazları Google’nin Android ekosistemine sunulacağı güncel yeni özelliklerine referans olacak. Google Android M adlandırdığımız sürümü ile birlikte ekosisteme USB,Type-C girişleri olacak ve son zamanların akıllı telefonlarında popüler olan parmak izi okuma desteğini de sunacaklarını söylemişlerdi.
yeni-nexus-lar-gorundu-1689718

Evet mobil ve akıllı telefon dünyasına bakıldığı zaman bu 4-5 aydır her marka yeni ve milettin sevebileceği bir akıllı telefon ürettim peşinde yani rekabetli bir dönemdeyiz iPHone, Samsung, Sony, LG, HTC yeni akıllı telefonlar piyasaya sunma hazırlıklarında yani artık biraz daha kararsız kalacağız cihaz almakta çünkü 2 3 ay çok dolu geçecek gibi ve şimdide Nexus telefonları pek çok kişinin ne kadarda dikkatini çekmiş olmasada artık onlarda tasarımlarında ve şekillerinde değişiklik yaparak gözleri üzerlerine çekmeye başladılar bile.

Huawei nin Nexus akıllı telefonu 5.7 inçlik ekran penelinde ise stereo hoparlör metal kasa, 6.6mm yada 8.5mm kalınlıkta olacak arka kısmında ise parmak izi okuma vede USB Type-C girişleride yer alacaktır.