Windows 10 Güncellendikçe Güncelleniyor

Windows 10 Güncellendikçe Güncelleniyor

12 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

Windows 10 Güncellendikçe Güncelleniyor

seriwindows10

Microsoft 14 gün önce kullanıcılarına sunduğu harika Windows 10 için büyük mücadeler veriyor kullanıcılarını dahada mutlu ettirmek için ikinci güncellemesini yaptı.

Yayınladığı ilk güncellemeden hemen 14 gün sonra ikici güncellemesini yayına sokan Microsoft windows 10 için indirme kodunu yayınladı KB3081436 kodunu veren Microsoft sıkıntılı günler geçirmiş olsa da yeni güncellemesinde daha önceden olan açıklarını kapattığını ve güvenlik sorunlarını çözdükleri biliniyor.

Yeni güncelleme için yapmanız gereken bir şey yok. Windows 10 otomatik güncellemeyi sisteminize kurulacaktır.Ama siz işinizi sağlamak almak istiyorsanız Ayarlar kısmından Windows Update girip güncellemenin bilgisayarınıza yüklenip yüklenmediğine ordan kontrol ediniz.

Evet arkadaşlar Microsoft geliştirmiş olduğu Windows 10’u sık sık güncelleyeceği görünmekte ve Microsoft ne kadar güncelleme yaparsa Bilgisayarınızın kapanmasına izin vermiyecektir güncelleme bittene kadar buda şu demek oluyor ki Microsoft işini sağlama almak istiyor ve kullanıcılarını mutlu etmek istiyor şirkettin Windows 10 için daha çok şeyler yapacağının kanıtı buda.