Samsung Galaxy S5 Neo Almanyada !

Samsung Galaxy S5 Neo Almanyada !

12 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

Samsung Galaxy S5 Neo Almanyada !

samsung-ocg2

Samsung farklı bir mobille karşımızda hepimizin bildiği Galaxy S5 Neo Almany’da satışa sunuldu.

Samsung son zamanlarda pek çok mobil modelleri ile karşımıza çıkarken yarın ki etkinliği ile ge geliştirdiği Samsung Galaxy Note 5, Galaxy s6 edge ne kadarda gizliği kalmamış olsa da yarının ki etkinlikte duyurusunu yapacaktır. Bir de etkinlikte herkesin merak etiği Gear A‘da tanıtılacaktır.

galaxy-s5-neo2

2014’te Galaxy S5 Piyasaya sunan Samsung amiral gibisinini geliştirdi. Peki neden geliştirdi Galaxy S5 kullanıcılarının çok beğendiği amiral gimisi beklediğinden fazla satışı yapılmıştı hatta S5 in farklı modelleri çeşitleri de satışa çıkmıştı, ama Galaxy s5 Neo adı altında bir çok kez haberi duyurusu gelen cihaz resmen artık bir ara herkesinin yalan olduğunu bahsiettiği S5 Neo şimdiye kadar hiç bir resmi duyurusu yapılmamıştı.Şimdi bazı ülkelerde ön sipariş olarak liste haline gelen S5 Neo ilk olarak Çek Cumhuriyeti, Hollanda ve şimdide Almanyada ön siparişe çıkmıştır.

Online perakende satıcısı Cyberport üzerinde cihaz fiyatı 439€ etiket fiyatı olan Galaxy S5 Neo tasarımı Galaxy S5 ile aynı ama özelik ve güncel olması ayrı bir güzelliği olan cihaz.

Büyüklüğü : 5.1 1920×1080

Piksel Full HD

Dokunmatik ekran

16 MP Arka Kamera

5MP ön kamera1.6Ghz 64-bit işlemcili Exynos 7580 yonga setinden gücünü alan

LTE Cat.6 Destekli

FM Radyo bulunmakta.