3 iPhone Birden

3 iPhone Birden

12 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

3 iPhone Birden

iPhone C5 fazla ilgi görmediğini dile getiren Apple 3 iPhone üzerine çalıştıklarını idda etti teknoloji devlerinden bir tanesi olan Apple her yıl farklı farklı cihazlar kullanıcılarına sunan Apple bu seferki iddaları büyük.

Hepimizin bilmekte olduğu iPhone 6S üzerinde çalışmakta olan Apple söylentilere göre firma sadece iPhone 6S üzerinde yoğunlaşmıyor farklı ve çeşitleri 2 iPhone modeli ile üst üste 3 cihaz kullanıcılarının önüne serecek. Tabi bunun resimi olduğunu söyliyemiyeceğim ama elimize geçen bilgilere göre Evan Blass kişisel Twitter hesabından paylaştığı tweette Apple nin projesini gün yüzüne çıkardı.

Evan Blass Apple’den böyle bahsetti iPhone 6C, iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus medellerinin sızıntılarını bildirdi. Blass Apple çok farklı bir şekilde karşınıza çıkacaktır, 3 yeni bir birinden şık ve özellikli modelleri olan iPHone sizlere sunacaktır dedi ve plastik kasa olanından değilde metal benzerinden bir modelle karşınızda olacak diyerekten sözlerini noktalamıştır bakalım Apple bu kadar kullanıcılarını bekletiyor gerçektenden herkesi şaşırtacak bir şey yapacakmı.