Şapkadan Galaxy Alpha Çıktı!

Şapkadan Galaxy Alpha Çıktı!

11 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

1114394_620x410

Şapkadan Galaxy Alpha Çıktı!

internet üzerinden sızıntıları ve dedikodu haberleri bitmeyen  Samsung akıllı telefonlar sonunda netleşti, şapkadan Samsung Galaxy S7 yerine Galaxy Alpha Çıktı.

Samsung Galaxy S6 Plus mı ? Galaxy Note 5 Görselleri teknik detayları ve özellikleri başını almış gidiyorken yapılan açıklamalar Galaxy S7 olmadığı Samsung Galaxy Alpha olduğunu netleştirdi.

Daha öncede internet üzerinden görselleri paylaşılan telefon Kod Adı SM-8508S Olan ve AnTuTu tesinden rekor puan alan akıllı telefon Galaxy S7 Değil Galaxy Alpha Çıktı, AnTuTu testinden tamı tamına 95.972 rekor bir puan almıştı, bu puan dikkat çekmeyecek bir puan değildi bu puanla bütün teknoloji devlerinin ilgisini üzerine çekti, bahsedilen yeni amiral gemisi söylentileri’de asılsız çıktı, böylelikle kafalardaki soru işaretleri silindi akıllı telefon sızıntıları son zamanlarda bazen sürprizler bazen’de hüsranlara yol açabiliyor ama doğrusunu demek gerekiyorsa Samsung bu zorlu pazarda liderliğini sürdürmekten geri kalmıyor ayrıca Alpha olarak da piyasaya sürdüğü modelininde ilgi görüleceğini tahmin ediyoruz.

samsung-galaxy-alpha-blue-1