Skor Kasma Ve Kafa Dağıtacak 5 Mobil Oyun

Skor Kasma Ve Kafa Dağıtacak 5 Mobil Oyun

8 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

Skor Kasma Ve Kafa Dağıtacak 5 Mobil Oyun

Hafta sonu için stresinizi atmaya yada yada sinirlenmeye hatta kafa dağıtacak 5 mobil oyunu sizlerle paylaşıyoruz isimleri ile birlikte.

1.The Line Zen

serribilgi oyun

Mavi topu pembe yerlere vurmadan büyük sabır istiyen bu oyun yada sabırlı sakin olacak kişiler için rahat bir oyun olacağını düşündüğümüz oyunu Android Mobil için BURDAN İNDİR. İSO İÇİN BURDAN İNDİR Windows Phone için BURDAN İNDİR.

2.Stick Hero

seribilgi oyun2

Uzun kesici çubuk ile önünüze çıkcak engelleri aşarak geçtiğiniz bu zor oyun adamı delirtir ben oynadım çok zor puan kasmak zoru seven indire bilir. Adroid Mobil için BURDAN İNDİR İSO İÇİN BURDAN İNDRİ.

 

3.Cube Jump

seribilgi oyun3

Küpleri karşınıza çıkan diğer küplerin üzerine atlayarak ileriye doğru gitmeye çalışılan bir kızdıracak oyun daha ben sakinim diyenin sinirlerini bu oyunla çöze bilirsiniz. Android için BURDAN İNDİR İSO İÇİN BURDAN İNDİR.

 

4.Sonic Dash

seribilgi oyun4

Zaten hemen hemen herkesin oynadığı sonic oyunu puan kasmada en ideal oyun ve bir çok kişinin oynayıp sevdiği bir oyun olduğu da bariz orta Android için BURDAN İNDİR İSO için BURDAN İNDİR Windows Phone için BURDAN İNDİR.

 

5.Gun Fu: Stickman 2

seribilgi oyun5

Görevin karşına çıkan tüm düşmanları yok etmek ve farklı farklı silahlarla ve öldürmekte yok etmekte hız isteyen bir oyun hızlı olan kazanır misali. Android için BURDAN İNDİR İSO için BURDAN İNDİR.