Samsung’dan 18 inç Ekranlı Tablet!

Samsung’dan 18 inç Ekranlı Tablet!

8 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

00-samsung-184-inch-tablet-sdn

Samsung’dan 18 inç Ekranlı Tablet!

Android telefonların ve tabletlerin devi olan Samsung bizi şaşırtmaya devam ediyor bizi şaşırtan olay ise Samsung 18.4 inç ekranı olan bir tablet ile bizi şaşırtı ve şu anda üzerinde çalışıyor.

Günümüzde ekranı büyük olan tabletler bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmiyor. Bunu bilen telefon ve tablet markalı olan firmalar hiç durmaksızın çalışmaya devam ediyor yani sevdirecek büyük ekranlı tabletleri bize. Ve işte Samsung buna büyük bir adım atıp dev tablet yapma aşamasında.

Samsung’dan Büyük Ekran!

Samsung üzerinde çalıştığı dev ekranlı tablet üretimini yapacağı dev ekran üzerinde çalışmakta ve direnmekte. Tabi samsung’un bilmekte olduğumuz Galaxy Tab Pro & Note Pro gibi üretimini yaptığı 12.2 inç ekranında büyük tabletleri yapan marka şimdi dahada Mobil Dünyasını ve Android Dünyasını zorlamaya devam edeceklerini bildirdi.

01-samsung-184-inch-tablet-sdn

Samsung 18.4 inç büyüklüğünde olan tableti şuanda elimize fazla bilgi geçmediği için tam detaylı olarak anlatamıyoruz. Ama 450 yada 500 dolar üzerinde olacağı bilinen samsung 18.4 inç’lik dev ekranı olan tablet yıl sonunda tanıtılabilir henüz test edilen samsung 18.4 inç lik ekranlı tablettin çalışmaları devam etmekte ve yıl sonunda tanıtımını yapacaklar.