WhatSapp Yenilenmesi

WhatSapp Yenilenmesi

5 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

seribilgi

WhatSapp Yenilenmesi

Bu aralar WhatsApp rakip çıkacak çok sayıda sayfalar açıldı. Bunun farkına varan WhatsApp hemen devreye girip yenilikler getirmeye başladı.

WhatsApp kullanıcılarının rahat bir şekilde girip işlerini hal etmesi için önce mesajlaşma uygulamasını telefonlardan sonrada web sayfasına da entegre’lemiş oldu.WhatsApp kullanıcıları için İnternet tarayıcıları üzerinde de girmesi için Google Crome entegre etti ama bu yetersiz geldiği için sadece Google Crome ile yetinmeyip Safari, Opera, Firefox tarayıcılarına de geçmiş bulunmakta şimdilik internet explorer ve yeni sürümü olan Edge tarayıcılarında bulunmayan özellik ilerki zamanlarda Edge ve internet explorer’de entegre edilecektir.

serii

Geçtiğimiz aylarda popüler mesajlaşma uygulamasını mobil cihazların ardından web’e de entegre eden WhatsApp, uygulamanın internet tarayıcılarının üzerinden kullanılmasını mümkün hale getirmişti. İlk aşamada Google Crome’a entegre olan sürüm, ilerleyen haftalarda Safari, Opera ve Firefox tarayıcılarına da uyumlu hale getirilmişti. İnternet Explorer ve Edge’de bulunmayan bu özellik kısa süre içinde bu platformlara da entegre olacak.