Samsung Galaxy Note 5 Önemli Teknik Sızıntı

Samsung Galaxy Note 5 Önemli Teknik Sızıntı

2 Ağustos 2015 0 Yazar: Seri Admin

galaxy-note-5

Samsung Galaxy Note 5 Önemli Teknik Sızıntı

Beklenen tanıtım tarihi 13 Ağustos olan Samsung Galaxy Note 5 hakkındaki dedikodular ve sızıntılara her gün bir yenisi ekleniyor son alınan bilgilere göre Samsung Galaxy Note 5’te microSD kart desteği olmayacağı yönünde.

Tanıtımı yaklaştıkça her gün yeni bir özelliği sızdırılan Galaxy Note 5 gün geçtikçe teknik özellikleri netleşiyor, öncesinde bildiğiniz üzere galaxy note 5 galaxy S6 Edge Plus görüntüleri sızdırılmıştı evan blass twitter hesabı tarafından tarafından yeni atılan twitti ise Galaxy Note 5 hakkında microSD’nin yer almayacağı yönünde.

İşte Görselleri ile Samsung Galaxy Note 5’in Teknik Özellikleri

Evan Blass attığı tweette Samsung Galaxy Note 5 hakkında merakla beklenen teknik özellikleri paylaştı. Attığı twitte göre 5.66 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak olacak olan Samsung Galaxy Note 5, 1440 x 2560 piksel (515ppi) çözünürlük sunacak.

Exynos 7420 çipseti olan Note 5, 4 tane 2.1 GHz hızında çekirdeğe ve 4 tane de 1.5 GHz saat hızında çalışan çekirdeğe sahip olacak. Ayrıca 4 GB RAM ile sunulacak olan Samsung Galaxy Note 5, Minimum 32 GB dahili depolama alanına sahip olduğundan dolayı microSD kartı desteklenmediği belirtilmekte.

Yaklaşan günlerde bakalım samsung galaxy note 5 hakkında başka ne sızıntılar gelecek ve sürpriz teknik özelliklerle karşılaşacak mıyız hep birlikte göreceğiz.